KONST / Litografier / Färglitografier 13534030
nr 1353 4030
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, 23x34cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:59:52
150 kr
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz